Aktualności

data: 2022-01-17

Wybory przedstawicieli plantatorów do Rady Nadzorczej KSC

 

 

20 stycznia odbędą się wybory kandydatów do Rady Nadzorczej będących przedstawicielami plantatorów buraków cukrowych, którzy związani są z Krajową Spółką Cukrową S.A. w Toruniu umowami kontraktacyjnymi.

Wybory (bezpośrednie) będą przeprowadzone w dwóch jednomandatowych okręgach wyborczych, podzielonych na obwody wyborcze.

Okręg wyborczy nr I obejmuje plantatorów z Oddziałów – Cukrowni w Dobrzelinie, Kluczewie, Kruszwicy, Malborku i Nakle.

Okreg wyborczy nr II obejmuje plantatorów z Oddziałów - Cukrowni w Krasnymstawie i Werbkowicach.

Wybory odbędą się dnia 20 stycznia 2022 roku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Wykaz Obwodowych Komisji Wyborczych oraz wszelkie dodatkowe informacje znajdują się w Cukrowniach i na stronie internetowej Krajowej Spółki Cukrowej S.A. www.polski-cukier.pl

 

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się