Aktualności

data: 2008-09-29

Krajowy Program Restrukturyzacji

Uwaga beneficjenci zainteresowani uzyskaniem pomocy w ramach Krajowego Programu Restrukturyzacji


Agencja Rynku Rolnego uprzejmie informuje, że w ramach realizacji mechanizmu WPR „Restrukturyzacja przemysłu cukrowniczego” opracowany został Krajowy Program Restrukturyzacji zawierający działania, których celem jest tworzenie rozwiązań alternatywnych w stosunku do uprawy buraka cukrowego w gminach dotkniętych restrukturyzacją przemysłu cukrowniczego. W ramach powyższego Programu będzie można uzyskać pomoc finansową na zakup nowych maszyn i urządzeń do produkcji rolnej, w celu zmiany profilu działalności rolniczej na inny niż uprawa buraka cukrowego, a także na inwestycje ukierunkowane na przetwarzanie produktów rolnych na cele energetyczne.

Program przeznaczony jest dla plantatorów, którzy całkowicie lub częściowo utracili prawo do uprawy i dostawy buraka cukrowego oraz innych podmiotów prowadzących działalność na terenie gmin objętych procesem restrukturyzacji.

Warunki przyznania i wypłaty pomocy w ramach Krajowego Programu Restrukturyzacji zostaną opublikowane na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego www.arr.gov.pl w późniejszym terminie.

Źródło: arr.gov.pl

Do pobrania:

Krajowy Program Restrukturyzacji (Adobe Acrobat - 128 KB)

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się