Aktualności

data: 2012-05-08

APRA nowym wydawcą PPBC

Numer 2/2012 Poradnika Plantatora Buraka Cukrowego był ostatnim wydanym przez Wydawnictwo Hortpress. Współpracowaliśmy od 1998 r., a więc od momentu wznowienia wydawania Poradnika PBC. Była to bardzo dobra współpraca, z korzyścią dla obu stron, a przede wszystkim dla plantatorów buraka cukrowego i przemysłu cukrowniczego. Musimy jednak iść dalej rozszerzyć zakres informacji dla plantatorów, nie tylko dotyczący buraka cukrowego, ale i otoczenia rolnictwa. Sytuacja zmienia się prawie z godziny na godzinę i musimy jako Związek temu sprostać. Plantatorzy domagają się szybkiego dostępu do informacji oraz wiarygodnych wiadomości, które będą mogli otrzymywać na swój adres e-mail. Z tych powodów musieliśmy wyszukać wydawcę, który będzie spełniał te oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za długoletnią współpracę firmie Hortpres.

Nowym wydawcą Poradnika Plantatora Buraka Cukrowego została firma APRA Sp. z o.o.


Adres redakcji pozostaje bez zmian:
Redakcja PPBC
ul. Kopernika 34, 00-336 Warszawa
tel./fax 22 826 08 43
e-mail: ppbc@apra.pl
redaktor naczelna Joanna Zduńczyk


Pozostałe dane kontaktowe:

Biuro reklamy
ul. Bażancia 1, Myślęcinek, 86-031 Osielsko
tel. 52 584 17 62, tel. kom. 602-714-970, fax 52 584 17 59
e-mail: kwiatkowska@apra.pl
Bożena Kwiatkowska

Dział prenumeraty
ul. Bażancia 1, Myślęcinek, 86-031 Osielsko
tel. 52 584 17 57, fax 52 584 17 40
e-mail: prenumerata@apra.pl
Małgorzata Łuczak


Poniżej link do:

Listu wprowadzającego Prezesa Zarządu APRA Sp. z o.o. (Adobe Acrobat - 278 KB)

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się