Aktualności

data: 2014-05-09

KZPBC nowym wydawcą Poradnika Plantatora Buraka Cukrowego

 

Uprzejmie informujemy, iż od numeru 3/2014 (III kwartał 2014) wydawcą Poradnika Plantatora Buraka Cukrowego (PPBC) będzie Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego z siedzibą w Warszawie. Jednocześnie dalszy nadzór nad pracami redakcyjnymi przy kolejnych numerach PPBC powierzono Joannie Leśniewskiej.

Numer 3/2014 Poradnika w nowej szacie graficznej ukaże się w sierpniu 2014 r. Planowane przesunięcie terminu wydania wynika z harmonogramu prac nad szczegółowymi przepisami dotyczącymi reformy rynku cukru.

W sprawach związanych z prenumeratą, reklamą, udziałem redakcji PPBC w spotkaniach i konferencjach oraz innych prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy z Redakcją PPBC.
Zachęcamy do współpracy!

Z wyrazami szacunku,


Kazimierz Kobza                           Joanna Leśniewska
Dyrektor Biura KZPBC                  Redaktor naczelna PPBC

 

Nowe dane kontaktowe redakcji
Poradnika Plantatora Buraka Cukrowego:

Redaktor naczelna: Joanna Leśniewska
e-mail: j.lesniewska@ppbc.com.pl, tel.: 501 466 213


Adres redakcji: ul. Kopernika 34, 00-336 Warszawa
tel. 22 827 43 71, fax. 22 827 74 21
e-mail: redakcja@ppbc.com.pl, reklama@ppbc.com.pl
 

Informacja o zmianie wydawcy - pobierz plik w formacie pdf

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się