Aktualności

data: 2018-09-05

Komunikat dla akcjonariuszy KSC S.A.

W dniu 3.09.2018 roku w siedzibie Krajowej Spółki Cukrowej S.A  w Toruniu odbyło się spotkanie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego z Zarządem Krajowej Spółki Cukrowej S.A. przy udziale przedstawicieli Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Bydgoszczy oraz Związków Plantatorów Buraka Cukrowego działających w Spółce.

Spotkanie odbyło się w związku z transakcjami nabycia akcji KSC S.A., dokonywanymi przez podmioty skupujące w sposób zorganizowany akcje Spółki, które wpłynęły do Oddziału Terenowego KOWR w Bydgoszczy w ostatnim miesiącu. Zarząd Spółki został poinformowany, że transakcje te budzą poważne wątpliwości natury prawnej i są przedmiotem dalszej oceny właściwych organów.

Mając na uwadze powyższe, Zarząd KSC S.A. apeluje do akcjonariuszy Spółki o szczególną rozwagę przy sprzedaży akcji Spółki na rzecz tych podmiotów i zwracanie uwagi na zgodność ustalonych warunków transakcji, a zwłaszcza ceny, z zapisami podpisywanych umów.

Źródło: www.polski-cukier.pl

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się