Aktualności

data: 2018-10-02

Kursy euro stosowane w rozliczeniach

Kursy euro stosowane w rozliczeniach
 
Rozwiązania przyjęte przez plantatorów i producentów cukru do przeliczenie ceny buraków z euro na złotówki wykorzystują kursy ogłaszane przez Europejski Bank Centralny, Narodowy Bank Polski lub agencję Bloomberg.

Krajowa Spółka Cukrowa
  • Średni kurs NBP z września 2018 r. (4,2992 PLN/EUR) dla ceny buraków kontraktowanych oraz średni kurs NBP z roku gospodarczego 2018/19 dla dodatkowego świadczenia.
Nordzucker
  • Średni kurs z września 2018 r. (4,3004 PLN/EUR) obliczany na podstawie dziennych kursów publikowanych przez agencję Bloomberg.
Pfeifer & Langen 
  • Średni kurs NBP z roku gospodarczego 2018/19 (do czasu wyliczenia kursu średniego zastosowanie ma kurs zaliczkowy 4,25 PLN/EUR).
Südzucker
  • Średni kurs EBC z września 2018 r. (4,3006 PLN/EUR).

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się