Aktualności

data: 2018-10-19

Konferencja "Burak - Cukier - Perspektywy"

 

 

22 listopada 2018 r. Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego organizuje Konferencję "Burak - Cukier - Perspektywy".

 

W ramach konferencji „Burak – Cukier – Perspektywy” będziemy poszukiwać odpowiedzi i rozwiązań, które mogą pomóc branży funkcjonować w najbliższej perspektywie. Jakie są trendy w światowej produkcji, kiedy może zakończyć się kryzys? Jakie są oczekiwania plantatorów i jakie wyzwania stoją przed nimi na uwolnionym rynku UE? Jakie działania podejmie resort rolnictwa w celu stabilizacji rynku?

 

Ważnym zagadnieniem, które będzie tematem konferencji jest możliwość prowadzenia samej uprawy. Nie tylko wyzwania rynkowe wpływają na poziom przychodów, ale również nowoczesne i precyzyjne rolnictwo czy dostępność skutecznych środków ochrony roślin. Wyzwania związane ze zmianami klimatycznymi, nowe zagrożenia, które pojawiają się i będą pojawiać, jak będzie wyglądał zbiór i przerób buraków w niedalekiej przyszłości – są to czynniki, które wpływają na podejmowanie decyzji o uprawie buraków cukrowych.

 

W konferencji udział weźmie 170 przedstawicieli plantatorów buraka cukrowego, przemysłu cukrowniczego, partnerów branżowych mediów oraz administracj. 

 

Wiecej informacji na stronie www.forumplantatora.pl

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się