Aktualności

data: 2019-11-12

Pokaz mechanicznego okrywania pryzm

4 listopada w gospodarstwie rolnym pana Krzysztofa Kardynalskiego w miejscowości Bedlno (pow. kutnowski, woj. Łódzkie) odbył się pokaz pracy maszyny do mechanicznego orkywania pryzm zorganizowany przez Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego. W trakcie pokazu zaprezentowano działanie maszyny niemieckiego producenta Klünder.

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się