Aktualności

data: 2021-09-20

Wyższe stawki premii za późne dostawy w KSC

Rada Związków Plantatorów Buraka Cukrowego przy KSC S.A. uzgodniła z Zarządem Krajowej Spółki Cukrowej S.A. nowe stawki premii za dostarczone buraki cukrowe w terminie po 30 listopada. Premia została zwiększona o 100% w porównaniu do stawek obowiązujących w poprzednim roku gospodarczym. 

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się