Aktualności

data: 2021-10-19

Pismo do Ministra Rolnictwa

 

W zwązku z sytuacją kryzysową w sektorze buraka cukrowego Prezes ZG KZPBC zwrócił się do ministra rolnictwa i rozwoju wsi o zorganizowanie spotkania w celu przeprowadzenia pogłębionej dyskusji na temat problemów  w sektorze i podjęcia stosownych działań mających na celu ich rozwiązanie.
 

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się