Aktualności

data: 2008-10-13

Debata o rolnictwie w Sejmie RP

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Marek Sawicki przedstawiał w dniu 10 października br. w Sejmie RP informację o stanie polskiego rolnictwa. Poniżej znajduje się odnośnik do pełnej informacji wygłoszonej przez Ministra Sawiciego.

Tekst informacji (Adobe Acrobat - 305 KB)

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się