Aktualności

data: 2009-07-08

Sprawozdanie z działalności Zarządu Głównego KZPBC za 2008r

W dniu 7 lipca 2009 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Głównego Krajowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego poszerzone o udział Prezesów Związków. Na posiedzeniu dokonano szczegółowej analizy prac poszczególnych organów Związku oraz sytuacji finansowej. Zarząd obradował ponadto nad porozumienim branżowym oraz nowymi zapisami ustawy o ARR i organizacji niektórych rynków rolnych.

Z pełnym sprawozadaniem z działalności KZPBC można się zapoznać otwierając poniższy link:
Sprawozdanie z działalności KZPBC za 2008 r. (Adobe Acrobat - 220 KB)

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się