Aktualności

data: 2010-04-15

Transfer kwot z Cukrowni Glinojeck

W dniu 14 kwietnia 2010 r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy udziale zainteresowanych stron odbyła się rozprawa administracyjna w sprawie transferu kwot cukru z Cukrowni Glinojeck.

Ponieważ podczas kontraktacji niektórzy plantatorzy złożyli ponowne oświadczenia w tej sprawie, zachodzą wątpliwości, które oświadczenie jest ważne. Dlatego MRiRW zezwoliło na ostateczne wypowiedzenie się plantatorom w kwestii transferu kwoty do dnia 21 kwietnia br.

W związku z tym zwracamy się do plantatorów o podjęcie ostatecznej decyzji i wyrażenie swej woli na piśmie.

Dodatkowe informacje będą udzielane telefonicznie przez Związki Regionalne lub KZPBC.

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się