Aktualności

data: 2011-01-28

Petycja Europejskich Rolników - innowacje w rolnictwie.

Petycja europejskich rolników w sprawie możliwości korzystania z innowacji w rolnictwie.

Zachęcamy do podpisania petycji w sprawie możliwości wyboru nowoczesnych technologii w rolnictwie w tym roślin modyfikowanych genetycznie. Petycja ma służyć pokazaniu Komisji Europejskiej jak szerokie poparcie mają wyżej wymienione technologie wśród europejskich rolników. Jeżeli nie wyrazimy swojego poparcia wkrótce producenci rolni i przetwórcy będą sprowadzać tańszy surowiec od rolników z tych krajów, które zezwalają na stosowanie tych technologii. Sytuacja ta w znaczący sposób pogorszy konkurencyjność polskiego rolnictwa. Dlatego powinniśmy poprzeć inicjatywę na rzecz dostępu do nowych narzędzi i technologii rolniczych w Europie.

Petycję można podpisać po wejściu na stronę:
http://farmersbiotech.eu/petition-for-choice/


Po wybraniu polskiej flagi wyświetli się tekst petycji, a pod nim pola, w których trzeba wpisać kolejno: imię i nazwisko (Full Name), adres e-mail oraz wielkość gospodarstwa w hektarach. Następnie z rozwijanej listy należy wybrać kategorię oraz zaznaczyć kwadrat przy napisie ‘Do not display name and other details on website’, jeśli chcemy żeby nasze dane nie były widoczne na stronie. Następnie należy kliknąć przycisk ‘Sign the petition’.
Na podany adres email zostanie wysłana wiadomość, którą należy odebrać i klikając na link w niej zawarty potwierdzić wolę podpisania petycji.

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się