Aktualności

data: 2011-02-10

Konferencja "Japońskie Technologie Środowiskowe"

Konferencja
„Japońskie Technologie Środowiskowe”


2~3 marca 2011

♦http://www.konferencjajts.serwiskonferencji.pl/♦Japońska agencja rządowa NEDO (New Energy and Industrial Technology Development Organization), przy wsparciu Ambasady Japonii, organizuje w Warszawie, w dniach 2-3 marca (środa i czwartek) 2011 konferencję zatytułowaną „Japońskie Technologie Środowiskowe”. Współorganizatorem konferencji jest JAAP (JICA Alumni Association in Poland) - stowarzyszenie zrzeszające polskich absolwentów szkoleń w Japonii organizowanych przez JICA.

♦ Opis konferencji:

  • Przedstawienie najlepszych japońskich technologii związanych z energią i środowiskiem
  • Przedstawienie priorytetowych programów GIS (Green Investment Scheme) realizowanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
  • Przedstawienie sposobów finansowania projektów środowiskowych


♦ Termin: 2~3 marca 2011 (środa, czwartek), 10:00~17:00
♦ Miejsce: Hotel Sobieski w Warszawie
♦ Opłaty: Udział w konferencji jest bezpłatny
(Jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez stronę internetową lub biuro konferencji – adresy podane są poniżej.)
♦ Zakończenie rejestracji: 25.02.2011
W przypadku dużej liczby zgłoszeń, zakończenie rejestracji może zostać przyspieszone, dlatego sugerujemy, aby zarejestrować się wcześniej.

♦ Strona internetowa konferencji:
http://www.konferencjajts.serwiskonferencji.pl/


♦ Pytania prosimy kierować do biura konferencji:
Matsugu.Tłumaczenia i Konsultacje Sp.J.
Adres e-mail konferencji: konferencjajts@serwiskonferencji.pl
Fax: (22) 4480891

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się