Aktualności

data: 2012-02-28

Powstała Spółka "Nasz Polski Cukier"

Powstała Spółka plantatorów buraków cukrowych i pracowników cukrowni, którzy chcą wspólnie głosować na Walnym Zgromadzeniu oraz wziąć kredyt na zakup akcji KSC S.A.

Uprawnionymi są plantatorzy związani umowami kontraktacyjnymi z KSC S.A. oraz pracownicy KSC S.A.

Aby przystapić do Spółki należy podpisać deklarację przystąpienia. Wpłata przez każdego z nowych wspólników wynosi 100 zł za  objęcie udziału. Po uzyskaniu zgody na przystąpienie do Spółki należy złożyć oświadczenie w formie aktu notarialnego o przystąpieniu do Spółki i objęciu udziału.

 

Poniżej znajdują się niezbędne dokumenty:

Deklaracja przystąpienia  (Adobe Acrobat - 92 KB)

Akt Notarialny (Adobe Acrobat - 739 KB)

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się