Aktualności

data: 2014-05-27

Nowy Prezes CIBE


22 maja podczas zjazdu CIBE (Międzynarodowej Konfederacji Europejskich Plantatorów Buraka Cukrowego) odbyły się wybory Zarządu. Nowym Prezesem CIBE został Bernhard Conzen, 56 letni plantator buraka cukrowego z rejonu Nadrenii, Prezes Nadreńskiego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego (RRV). Natomiast Pierwszym Wiceprezesem został Eric Laine Prezes Francuskiego Związku Plantatorów (CGB). W skład Prezydium weszli: Stanisław Barnaś (PL), Jorn Dalby (DK), Mathieu Vrancken (BE), Ernst Karpfinger (AT), Otto von Arnold (SE), William Martin (UK), Eva Tomkuljakova (SK).

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się