Aktualności

data: 2014-06-18

Propozycja płatności do produkcji buraków cukrowych


Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi rozpoczyna konsultacje na temat kształtu płatności bezpośrednich w nowej perspektywie finansowej, które obowiązywać będą w Polsce od 2015 r.

W ramach propozycji planowana jest płatność powiązana z produkcją buraków cukrowych w formie płatności obszarowej do powierzchni uprawy. Szacowana stawka płatności do produkcji buraków cukrowych wynosi ok. 366 euro/ha.

Szczegółowe omówienie proponowanego systemu płatności bezpośrednich w latach 2015-2020 znajduje się poniżej:
SYSTEM PŁATNOŚCI BEZPOŚREDNICH W POLSCE W LATACH 2015-2020 - projekt do konsultacji - (.pdf 1,01 MB)

Link do informacji zamieszczonej na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: MRiRW
 

Korzystanie ze strony internetowej www.kzpbc.com.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam się